Km Hesaplama

km hesaplama

Km Hesaplama – Mesafe Hesaplama

İller arası km hesaplama, ilçeler arası km hesaplama yada iki adres arası km hesaplama aracımızdan kolaylıkla Km Hesaplaması yapabilirsiniz. Aşağıdaki Mesafe Hesaplama aracında ‘A’ noktası ve ‘B’ noktasını belirterek iki nokta arasında mesafe hesaplaması yapabilirsiniz. Herhangi bir  il, ilçe, köy, adres gibi bilgileri girerek ‘Hesapla’ butonuna bastığınızda mesafe sonucu aracımızda belirecektir. Daha geniş Km Hesaplama ve yol tarifi gibi bilgileri sayfamızın altındaki haritalı mesafe hesaplama uygulamamızda daha ayrıntılı sorgulama yapabilirsiniz.

İLLER ARASI MESAFE HESAPLAMA
KİLOMETRE-KM HESAPLAMA MOTORU

NEREDEN: NEREYE:

Km Hesaplama

Şehirler arası km hesaplama, ilçeler arası  yada her hangi iki adres arasında km hesaplama ve harita üzerindeki konum ve yol tarifi alabileceğiniz sorgulama uygulamamızda, nereden nereye gideceğiniz noktaları yazarak ya da seçerek mesafe hesaplama yapabilirsiniz. Ayrıntılı harita konumları ve yol tarifi de harita altında belirecektir.

Kilometre hesaplama motorunda ayrıca tahmini yakıt masrafını da hesaplayabilirsiniz. Ortalama değerler 1300cc-1600 cc Benzinli araçlar baz alınarak hesaplama yapılmaktadır. aracınızın yakıt türüne, motor büyüklüğüne ve güncel yakıt fiyatlarına göre farklılıklar gösterir. Yakıt masrafı size fikir vermesi açısından faydalı olacaktır.

Bütün İller Arası Mesafe Cetveli

İller arası mesafe cetveli ile bütün illerin birbirlerine olan uzaklık değerlerini öğrenebilirsiniz. Karayolları Genel Müdürlüğünün hazırlamış olduğu mesafe cetveli, bütün illerin birbirlerine olan km değerleri ayrıntılı olarak verilmiştir. İller arası mesafe cetvelini incelemek için BURAYA TIKLAYIN !
Sayfamızdan Yapabileceğiniz Sorgulamalar

iller arası km hesaplama, iller ilçeler arası mesafe, şehirler arası km hesaplama, karayolları km hesaplama, mesafe ölç, iller arasi km, iller arası uzaklık, haritadan mesafe ölçme, km saat hesaplama, iller arası kilometre, km ölçme, karayolları haritası km hesaplama, haritadan km hesaplama, kac kilometre, şehir içi km hesaplama, ülkeler arası km hesaplama, km yol hesaplama, uzaklık ölçme, ilçeler ve iller arası mesafe, istanbul içi km hesaplama, ilçe il arası mesafe, harita üzerinden km hesaplama, yollar arasi mesafe, yol saati hesaplama, türkiye haritası km hesaplama

Readers Comments (9)

 1. Siteniz cok faydali, boyle bir site sundugunuz icin tesekkurler!

 2. Sitenin önceki hali daha kullanışlı idi. İvedilikle eski haline döndürülsün

 3. HACI MURAT KUTLUCA 16/06/2016 @ 08:32

  ÇOK FAYDALI VE3 KULLANIMI KOLAY BİR SİTE ELİNİZE SAĞLIK.

 4. sitenin eski hali daha kullanışlı idi buna alışmamız zor olacak

 5. Harika bir site tesekkürler

 6. Gerçekten basit ve kullanışlı bir site çok yardımcı oluyor. Teşekkürler emeğinize sağlık

 7. CENGİZ ARAS 02/11/2016 @ 11:27

  GERÇEK YARARLI BİR SİTE

 8. çok yararlıbir site teşekkürler

Yorum Yapın

Email Adresiniz.


*