İstanbul Marmaris Arası Kaç Km

Marmaris İstanbul Arası Kaç Km

MARMARİS

İstanbul Marmaris Arası Kaç Km

İSTANBUL

 

 

 

 

 

İstanbul Marmaris Arası Kaç Km, İstanbul Marmaris Kaç Saat

 İstanbul Marmaris Arası Kaç Km  758 km
 İstanbul  Marmaris Arası Kaç Saat  10 saat 7 dakika
 İstanbul Marmaris Otobüsle Kaç Saat   12 saat
 İstanbul Marmaris Uçakla Kaç Saat  1 saat 25 dakika

İstanbul Marmaris arası kaç km, İstanbul Marmaris kaç saat, İstanbul Marmaris otobüsle kaç saat, İstanbul Marmaris nasıl gidilir, İstanbul Marmaris yol haritası, yol tarifi, İstanbul Marmaris otobüs ile ulaşım bilgileri, İstanbul Marmaris uçak seferleri ve saatleri ve bir çok konuda bilgiler alabileceğiniz sayfamızda verilen değerler ortalama değerlerdir. Google bilgi kaynaklarından ve karayolları bilgi sisteminden faydalanılmıştır. İller arası mesafe seyahat süreleri kullanılan araçlara, hız faktörüne, yol ve hava şartlarına göre farklılıklar gösterebilir.

İstanbul Marmaris ulaşım bilgilerini, Otobüs fiyatları, İstanbul Dalaman uçak seferleri ve saatleri, Marmaris hakkında bilgileri de sayfamızda bulabilirsiniz.

Yukarıdaki İstanbul Marmaris arası yol haritası üzerinde ayrıntılı olarak güzergahlar görüntülenmiştir. Farklı yol güzergahları üzerinde haritayı aktif olarakkullanarak inceleyebilirsiniz. Yol Tarifi için BURAYA TIKLAYIN !!

İstanbul Marmaris Arası Kaç Km, İstanbul Marmaris Arası Kaç Saat:

  1. E881 Karayolu ile İstanbul Marmaris arası >> 758 km. 10 saat 7 dakika
    İstanbul – Eskihisar (Feribot) – Yalova – Bursa – Balıkesir – Manisa – İzmir – Aydın – Muğla – Marmaris
  2. D650 Karayolu ile İstanbul Marmaris Arası >> 829 km. 10 saat 38 dakika
    İstanbul – Gebze – Adapazarı – Kütahya – Denizli – Muğla – Marmaris
  3. İstanbul Marmaris Otobüsle Kaç Saat: Ortalama 12 saat
  4. İstanbul Marmaris Uçakla kaç saat: İstanbul Dalaman Havalimanına 1 saat 25 dakika

İstanbul Marmaris Otobüs Sefer ve Fiyatları 

İstanbul  Marmaris otobüs biletleri, ortalama 90 TL civarında satılmaktadır. İstanbul Marmaris hattında sürekli olarak 2 firma, günde ortalama 5 sefer düzenlemektedir..İstanbul Marmaris arası yaklaşık olarak 829 km olup ortalama yolculuk süresi 12 – 13 saat sürmektedir.

İstanbul Marmaris otobüs seferleri için kalkış noktaları: 

İstanbul’dan; Alibeyköy, Ataşehir, Avcılar, Beylikdüzü, Büyükçekmece, Silivri, Sultanbeyli, Ümraniye, İstanbul Anadolu, Dudullu, Yalıköy, Aksaray emniyet

Marmaris’den; Akyaka, Bodrum, Dalaman, Datça, Köyceğiz, Milas, Muğla, Gölbaşı, Turgutreis, Yalıkavak, Yatağan

OTOBÜS BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN

İstanbul Marmaris ( DALAMAN ) Uçak Sefer Saatleri

İstanbul Dalaman arasında günlük düzenli olarak sefer düzenleyen hava yolu şirketi Türk Hava Yolları ve Pegasus Hava Yolları dır. Uçak sefer saatleri aşağıda verilmiştir.

06:00 → 07:20 Turkish 2552 IST-DLM
06:00 → 07:30 Pegasus 178 SAW-DLM
08:30 → 10:00 Pegasus 272 SAW-DLM
12:00 → 13:30 Pegasus 4278 SAW-DLM
17:30 → 19:00 Pegasus 272 SAW-DLM
18:25 → 19:50 Turkish 2560 IST-DLM
18:35 → 20:05 Pegasus 272 SAW-DLM
19:20 → 20:50 Pegasus 4178 SAW-DLM
20:20 → 21:50 Pegasus 4178 SAW-DLM

Marmaris Hakkında Bilgiler:

Marmaris’te gezilecek yerler; Sedir Adası – Armutalan – Siteler – Adaköy – İçmeler – Turunç – Kumlubük – Çamlıköy – Boncuk Koyu

Marmaris Yapılacak Şeyler; Eşsiz plajları ve kristal görünümündeki denizi, tarihi eserleri ile gezilip görülmesi gereken birçok yere sahiptir. Sadece birbirinden güzel koylarını gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir.
Turunç, Selimiye, Bozburun, İçmeler, Kumlubük, Çiftlik, Bördübet ve Sedir Adası bunlardan bazılarıdır. Bu koyların kimilerinde Marmaris otelleri bulunmakta ise de, kimileri sadece günübirlik ziyaretçiler içindir. Birbirinden muhteşem bu koyları gezmek Marmaris’te yapılacak en güzel şeylerden biri. Dilerseniz karadan, dilerseniz günlük tekne turlarıyla denizde keşfedebilirsiniz bu doğa harikası yerleri.

Marmaris’te bazı mavi yolculuk tekneleri, üç gecelemeli “Mini Mavi Yolculuklar” da yapabiliyor. Tur şirketleri bu kısa yolculuklarda hat için geçerli haftalık fiyatın %50 – 60 kadarını alıyorlar. Haftalık 3 günlük ya da 4 günlük programlara katılarak, bir guletin kabinlerinden bir ya da birkaçını kiralayabilir, yeni tanışacağınız farklı ülkelerden, kültürlerden, dillerden insanlarla mavi yolculuğunuzu paylaşabilirsiniz.

Marmaris Plajları; İçmeler Plajı, Turunç Halk Plajı, Cennet Adası Plajı, Sedir Adası Plajı, Uzunyalı Plajı, Boncuk Koyu Plajı.

Marmaris Neyi Meşhur; Marmaris Kalesi, Marmaris Barlar Sokağı, Plajlar, Yumurtalı Patlıcan, Marmaris Çam Balı

Yorum Yapmak İstermisiniz

Yorum Yapın

Email Adresiniz.


*