Ankara Antalya Kaç Km

ankara resim skyline

ANKARA

antalya resim skyline

ANTALYA

Ankara Antalya Arası Kaç Km ?

Ankara Antalya Kaç Km 483 km
Ankara Antalya Arası Kaç Saat 6 saat 16 dakika
Ankara Antalya Arası Uçak ile Kaç Saat 1 saat 5 dakika
Ankara Antalya Otobüsle Kaç Saat 7 saat 48 dakika

Ankara Antalya kaç km, Ankara Antalya arası kaç km, Ankara Antalya kaç saat, Antalya Ankara otobüsle kaç saat, Ankara Antalya uçak ile kaç saat gibi bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz. Harita üzerinden konum ve yol güzergahını inceleye bilirsiniz. Alternatif yolları ve seyahat sürelerini de inceleyebilirsiniz.

Ankara Antalya Kaç Km, Ankara Antalya Kaç Saat

 1. Ankara – Polatlı – Yunak – Akşehir – Şarkıkaraağaç – Antalya Güzergahı ile > 483 km. – 6 saat 12 dakika
 2. Ankara – Polatlı – Bolvadin – Dinar – Burdur – Antalya Güzergahı ile > 534 km. – 6 saat 16 dakika
 3. Ankara Antalya uçak ile kaç saat ? > 1 saat 5 dakika
 4. Ankara Antalya Otobüs ile kaç saat ? > 6 saat 48 dakika
 5. Ankara Antalya Tren ile kaç saat ? > 6 saat 20 dakika ( YHT – Otobüs – aktarma)

Ankara Antalya Hızlı Tren Hakkında Bilgi

 • Ankara-Konya-Antalya-Alanya arasında YHT bağlantılı otobüs seferleri başladı. Ankara’dan 11.20 ve 18.00 saatlerinde YHT’ye binen yolcular, Konya’dan otobüs aktarması ile Alanya’ya ulaşırken, saat 17.00’da YHT ile hareket eden yolcular ise otobüs aktarmasıyla Antalya’ya ulaşabilecek. Alanya’dan 07.00 ve 15.30 saatlerinde ve Antalya’dan 10.30’da otobüse binen yolcular da aynı şekilde Konya’dan YHT bağlantısıyla Ankara’ya kısa sürede ulaşacak. Bağlantı saatleri ve geniş bilgi için TCDD sitesi için TIKLAYIN
 • Antalya’yı, Konya ve Kapadokya bölgesiyle Kayseri’ye ve dolayısıyla Ankara’ya yüksek hızlı demiryolu ağına bağlayacak proje 2020’de tamamlanacak.
  Toplam 642 km’lik (Kayseri-Nevşehir 41 km, Nevşehir-Aksaray 110 km, Aksaray-Konya 148 km, Konya-Seydişehir 91 km, Seydişehir-Manavgat 98 km, Manavgat-Alanya 57 km, Manavgat-Antalya 97 km) projenin 2016’da temeli atılacak. Tren hattında, tamamlandığında yük taşımacılğı da gerçekleştirilecek.
  PROJENİN tahmini yapım bedeli 11.5 milyar lira olacak. Tamamlandığında her yıl ortalama 4.3 milyon yolcu ve 4.6 milyon ton yük taşınması gerçekleşecek.
  Antalya-Eskişehir ve Antalya-Kayseri hızlı demiryolu tamamlandığında Antalya –İstanbul seyahat süresi 4.5 saat, Antalya – Ankara arası ise 3 saat olacak.  Kaynak Habeturk

Yorum Yapmak İstermisiniz

Yorum Yapın

Email Adresiniz.


*